מי אנחנו

דף הבית >> מי אנחנו
לאדם ישנו צורך לדעת ולהבין. בתרבות האנושית התקיימה מאז ומעולם שאיפה לרכישת ידע רב ככל האפשר ("דע את עצמך" יעץ סוקרטס. "ידע הוא כח" קבע פרנסיס בייקון). ניתן להסביר זאת בכך, שהידע שברשות האדם מאפשר לו להתמודד באופן טוב יותר על מנת להגשים את מטרותיו, שאיפותיו או מאפשר מציאת פתרון לבעיותיו.

זוהי בדיוק מטרתו של אתר "תאונה".

מטרת האתר הינה לשמש נפגעי תאונות בישראל,  בשעתם הקשה, עת עברו תאונת דרכים, תאונת עבודה, נפלו ברחוב או נפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית.
האתר מכיל מידע משפטי רב, מדריכים לנפגעי תאונות, תשובות לשאלות, פורום של עורכי דין ושל רופאים, מאמרים, פסקי דין, חוקים, טפסים ואף קישורים חשובים. 
במטרה אחת- לעזור לנפגע לצלוח את התקופה הקשה בה הוא צריך להתמודד עם הפגיעה הגופנית, הנפשית ועם הבירוקרטיה שמסביבה.

באתר תמצאו מידע מקיף ומלא לפי סוג התאונה שארעה, כאשר בלחיצת כפתור יתקבלו כל הנתונים הדרושים לקבלת פיצוי מקסימאלי.

בצידו השמאלי העליון של דף הבית, תמצאו מנוע חיפוש חופשי, שיאפשר לכם להגיע למידע בקלות ובמהירות.  

בצידו הימני התחתון של דף הבית, תוכלו למצוא קישורים לאתרים נוספים שיכולים לסייע במידע נוסף, כגון, אתר הבטוח הלאומי, משרד העבודה, בתי חולים ועוד.

בצידו הימני של דף הבית, תמצאו פרטים ליצירת קשר לקבלת ייעוץ משפטי נוסף, בכל שאלה הנוגעת לאחד מהתחומים המופיעים באתר, בו עורכי דין מקצועיים יוכלו לתת את התשובות לשאלותיכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. 

כתבות מאת משרדנו: 

אופניים חשמליים- מדריך לרוכב המצוי

https://www.psakdin.co.il/Document/%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%91-%D7%94%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%99#.WW9HWYjyvcu
 

קישורים

  

להתייעצות ללא התחייבות

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם
  
המידע באתר "תאונה" הינו מידע כללי ואינו מידע מחייב.  הזכויות המחייבות נקבעות ע"פ חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט.   השימוש במידע אינו בא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין וכל פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד.    השימוש באתר זה אינו יוצר יחסי עורך דין לקוח בדרך כלשהי.
© כל הזכויות שמורות - משרד עורכי דין פינקלשטיין
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus