תאונת תלמידים

כל התשובות לכל השאלות אודות תאונת תלמידים- דעו את זכויותיכם.
פוליסת ביטוח תאונות אישיות תלמידים פוליסת ביטוח תאונות אישיות תלמידים
במדינת ישראל, נקבע בחוק הבריאות הממלכתי כי כל הילדים שהם תלמידים במוסדות חינוכיים מבוטחים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות. פוליסה זו נועדה להעניק פיצוי לתלמידים שנפגעו בתאונות
קרא עוד
 
פגיעה בגן שעשועים פגיעה בגן שעשועים
ילדים רבים, ואף מבוגרים, נפגעים ונחבלים בעת שימוש במתקנים המותקנים בגינה ציבורית. הפגיעה יכולה להיגרם ממתקן שאינו תקין, ממתקן שבור, מארגז חול שאינו תקני, מהיעדר הוראות הזהרה מתאימות ליד המתקנים,
קרא עוד
 
תאונת תלמיד בקטטה תאונת תלמיד בקטטה
ילדים, תלמידי בית ספר וצעירים נוטים לעיתים להסתבך בקטטות ואף להיפצע בהן. בין אם הקטטות פרצו באשמתם או שלא, ייתכן שניתן לתבוע פיצוי בשל הפגיעות שנגרמו בקטטה.
קרא עוד
 
תאונה בבית ספר תאונה בבית ספר
יום יום, ילדינו הולכים לבית הספר, אך לא תמיד הם חוזרים משם "בריאים ושלמים", הן פיזית והן נפשית. לצערנו, תאונות רבות מתרחשות במסגרת בית הספר הכוללות פגיעה בכתה, בהפסקה, בשיעור התעמלות, בטיול שנתי.
קרא עוד
 
תאונה בגן ילדים תאונה בגן ילדים
ילדינו הקטנים הולכים לגן הילדים אשר מעשיר את עולמם, אך בצד הצורך הפדגוגי, על הגננת והסייעת מוטל התפקיד הקשה של שמירת ביטחונם ובריאותם של ילדי הגן, הן במהלך השהות בגן והן במהלך השהות בחצר.
קרא עוד
 

קישורים

  

להתייעצות ללא התחייבות

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם
  
המידע באתר "תאונה" הינו מידע כללי ואינו מידע מחייב.  הזכויות המחייבות נקבעות ע"פ חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט.   השימוש במידע אינו בא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין וכל פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד.    השימוש באתר זה אינו יוצר יחסי עורך דין לקוח בדרך כלשהי.
© כל הזכויות שמורות - משרד עורכי דין פינקלשטיין
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus